Additional information
| Style | Utility Shed |
|---|---|
| Size | 8×12 |
| Wall Height | 93 1/2" |
| Roof Pitch | 4/12 |
| Siding Color | |
| Siding Material | Duratemp (Roseburg) |
| Trim Color | White |
| Roof Color | Gray |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 12"x18" Loft Window x2 |
| Doors | 72" Wood Walk-In Door |
| Porch | None |
| Additional | Building Anchors x4, 6 Drop Electrical Package (100 Amp Box) |






Reviews
There are no reviews yet.