Additional information
| Style | Utility Shed |
|---|---|
| Size | 10×12 |
| Wall Height | 93 1/2" |
| Roof Pitch | 6/12 |
| Siding Color | |
| Siding Material | Duratemp (Roseburg) |
| Trim Color | Soapstone |
| Roof Color | Weathered Wood |
| Roof Material | Architectural Shingles |
| Windows | 24"x36" Window |
| Doors | 72" Wood Walk-In Door |
| Porch | None |
| Additional | Building Anchors x4, Radiant Barrier OSB, Build On Site – $500 fee paid directly to builder at time of build *Not included in invoice* |


Reviews
There are no reviews yet.