Additional information
| Style | Wraparound Porch Lofted Barn Cabin |
|---|---|
| Size | 16×32 |
| Wall Height | 76 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Arauco |
| Trim Color | Neutral Ground |
| Roof Color | White-Bone |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 72" Transom |
| Doors | 36"x70" Fiberglass Door w/ 9 Lite (inswing), Hinges Left |
| Porch | Deluxe Porch – Right |
| Additional | 20 Drop Electrical Package (200 Amp Box), Building Anchors x4, Spray Foam Insulation(Walls/Ceiling), Interior Walls x8 |






Reviews
There are no reviews yet.