Additional information
| Style | Corner Porch Lofted Barn Cabin |
|---|---|
| Size | 12×32 |
| Wall Height | 76 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Pressure Treated T1-11 |
| Trim Color | Honey Gold |
| Roof Color | Brown-KOKO |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 24"x36" Window |
| Doors | 36"x70" Fiberglass Door w/ 9 Lite (inswing), Hinges Left |
| Porch | Side Corner Porch – Left |
| Additional | 20 Drop Electrical Package (200 Amp Box), Build On Site – $500 fee paid directly to builder at time of build, Building Anchors |






Reviews
There are no reviews yet.