Additional information
| Style | Extra Economy Metal Utility |
|---|---|
| Size | 8×16 |
| Wall Height | 92" |
| Roof Pitch | 4/12 |
| Siding Color | |
| Siding Material | Metal (Horizontal) |
| Trim Color | Black |
| Roof Color | Pewter |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 24"x36" Window |
| Doors | 36"x70" Fiberglass Door w/ 9 Lite (inswing), Hinges Left, 48" Metal Walk-In Door |
| Porch | None |
| Additional | Spray Foam Insulation(Walls/Ceiling), 6 Drop Electrical Package (100 Amp Box) |






Reviews
There are no reviews yet.