Additional information
| Style | Barn |
|---|---|
| Size | 16×24 |
| Wall Height | 76 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Arauco |
| Trim Color | White |
| Roof Color | Gray |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 24"x27" Loft Window with Shutters |
| Doors | 36"x70" Fiberglass Door w/ 9 Lite (inswing), Hinges Left |
| Porch | None |
| Additional | Build On Site – $500 fee paid directly to builder at time of build, Building Anchors |






Reviews
There are no reviews yet.