Additional information
| Style | Side Lofted Barn |
|---|---|
| Size | 14×32 |
| Wall Height | 76 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Arauco |
| Trim Color | Dover White |
| Roof Color | Taupe |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 24"x36" Window x3 |
| Doors | 36"x70" Fiberglass Door w/ 9 Lite (inswing), Hinges Left |
| Porch | None |
| Additional | 14 Drop Electrical Package (125 Amp Box), Building Anchors x8 |






Reviews
There are no reviews yet.