Additional information
| Style | Urban Shed |
|---|---|
| Size | 8×12 |
| Wall Height | 93 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Engineered Wood |
| Trim Color | White |
| Roof Color | Charcoal |
| Roof Material | Architectural Shingles |
| Windows | 23" Transom (Credit) |
| Doors | 72" Wood Walk-In Door |
| Porch | None |
| Flooring | 3/4" Plywood |
| Additional | Radiant Barrier OSB, Roof Underlayment, 6 Drop Electrical Package (100 Amp Box), Build On Site – $500 fee paid directly to builder at time of build |






Reviews
There are no reviews yet.