Additional information
| Style | Urban Shed |
|---|---|
| Size | 8×12 |
| Wall Height | 93 1/2" |
| Roof Pitch | Standard |
| Siding Color | |
| Siding Material | Arauco |
| Trim Color | Real Red |
| Roof Color | Tan |
| Roof Material | Metal |
| Windows | 23" Transom (Credit) x2 |
| Doors | 48" Tall Wood Walk-In Door, Hinges Left |
| Porch | None |
| Additional | Building Anchors x4 |






Reviews
There are no reviews yet.